Раді вітати Вас на нашому сайті!!!Паб "Пивниця" знаходиться в одному із найстаріших частин міста Львова :))) – на Сихові. Сьогодні Сихів – сучасний район міста, назва якого згадується ще у ХV ст. Як зазначає географічна енциклопедія кінця ХІХ ст. первісна назва писалась Siechów або руською (тобто українською) Sychiw. Цей населений пункт виник понад Сихівським потоком, води якого належать до басейну Чорного моря. А ще є такий цікавий факт, коли у Львові не знали,що таке залізниця, Сихівчани уже їздили до Станіслава (сучасний Івано-Франківськ), бо тут знаходилась перша залізнична станція на лінії, що йшла до тодішнього Станіслава.

Також на Сихові було багато пивниць, де зберігали усякі наїдки та хмільні напої. Згодом стало хорошою традицією для доброго газди мати свою пивницю. Проте час іде і все минає, сучасні підходи до життя витіснили колись звичні пивниці з Сихова, а на їх місці з’явились кнайпи, кафе, бари, піцерії, ресторани....

Паб "Пивниця" – унікальний заклад на Сихові, що відновлює добрі, старі традиції. У нас Ви зможете відчути приємну атмосферу, скуштувати смачні страви під хмільні напої різних країн світу, зануритись у спокійну розмову дружньої компанії та насолодитись усіма відомими шедеврами світової рок-музики. Найсвіжіше пиво, надзвичайно смачнючі стейки, барна стійка з балакучим барменом, невимушений інтер’єр, привітний персонал створять чудовий настрій, викликатимуть теплу усмішку та найкращі емоції після кожної згадки.

Паб "Пивниця" - признак добрих традицій!!!